• Telefon: 0533 631 9145
  • Adres: Bağdat Caddesi No:273, Kadıköy
  • Mail: docburakteymen@gmail.com

Bacağımda geçmeyen bir ağrı, uyuşma vardı. Yapılan tetkikler sonucunda bacak damarlarımdan birinde tıkanıklık olduğu tespit edildi. Biraz araştırma yaptıktan sonra Burak hocayı bulduk. Kendisi bacağımdaki tıkalı damarı açtı. Sağ olsun tüm sıkıntılarımızı çözmüş oldu kendisi.

61 yaş, kadın hasta

Ben diş hekimiyim. Halamın tıkalı olan periferik arterinin tedavisi için Burak beyi bulduk. İnsanlığı, hekimliği, tıbbi bilgi ve becerisinden dolayı kendisinde tedavi olmaya karar verdik. Çok şükür her şey de yolunda gitti. Halam şimdi gayet iyi. Çok teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum.

70 yaş, kadın hasta

Babamın damar tıkanıklığı sorunu nedeniyle ziyaret ettik kendisini. Şu an şüküler olsun babamın damarları açıldı ve kontrollerimiz devam ediyor. Burak hocama ve ekibine çok çok teşekkür ediyorum..

48 yaş, erkek hasta

Burak hoca mesleğinde çok idealist, bilgili, tecrübeli her doktorda olmayan ince düşünce ve kibarlığa sahip biri. Doktorlar kalp damarlarımdan birinin tıkalı olduğu ve bypass yapılmasını gerektiğini söyledi. Sayesinde bypass olmadan stentle hayatıma devam ediyorum. Doktorumuzun hiçbir zaman hakkını ödeyemeyiz. Bizim için çok kıymetli.

54 yaş, erkek hasta